Stylistki paznokci i ich klientki ciągle poszukują nowych, atrakcyjnych sposobów na upiększanie paznokci. Czy kryształki Swarovskiego spełnią oczekiwania jednych i drugich?

Czym są kryształki Swarovskiego na paznokcie?

Kryształki Swarovski to najwyższej jakości kryształki jubilerskie austriackiej marki Swarovski, za których niepowtarzalność odpowiada unikatowy szlif. Jeszcze więcej możliwości załamywania światła i blask, którego nie zagwarantuje żadne inne cięcie i szlifowanie kryształowego szkła. To tylko potrafi firma ze 130-letnią tradycją. Technika szlifu została opatentowana i nikt inny nie może jej odtworzyć. Stąd niepowtarzalność i niesamowity urok cyrkonii Swarovski. Ów biżuteryjny produkt podbił nie tylko rynek jubilerski, ale wdarł się przebojem do świata mody.

Potencjał kryształków Swarovski docenili styliści paznokci

I niemożliwe stało się możliwe. Wyjątkowe cyrkonie Swarovski na paznokcie stały się stylizacyjnym hitem. Szybko znalazły uznanie nie tylko jako ślubna ozdoba na paznokcie, ale znalazły swoje miejsce w manicure codziennym i okazjonalnym. Bo tym diamencikom niewiele osób jest w stanie się oprzeć. Nic w tym dziwnego, skoro do magicznego lśnienia dołożono niezwykłą paletę barw. Już nie tylko białe, klasyczne cyrkonie, ale kryształki Swarovski na paznokcie o intensywnych i opalizujących barwach stały się modowym bestsellerem. Do tego różne rozmiary w jakich dostępne są kryształki oraz ich chropowata podstawa, która odpowiada za idealne utrzymywanie się na powierzchni paznokci. Jak ich nie kochać za stylizacyjne możliwości… Tym bardziej, że można nimi zdobić paznokcie naturalne, żelowe, hybrydowe, akrylowe, i przyklejać na wiele sposobów. I jeszcze jedno – kryształki Swarovski do paznokci nie tracą blasku.

Nie ma atrakcyjniejszego sposobu na ożywienie stylizacji, jak bodaj jedna malutka cyrkonia Swarovski na paznokciu.
Nasz sklep internetowy ma je w swojej ofercie. Teraz Twój ruch. Kup kryształki Swarovski do paznokci i oczaruj zdobieniem klientki.

Szukasz innego pomysłu? Zobacz także nasze inne ozdoby do paznokci.

Wyświetlanie 1–12 z 20 wyników

Active Filters: Clear Filters