Proteinowe lakiery do paznokci

Nasza drogeria internetowa udowadnia, jak zmienia się świat manicure, a wraz z nim także nasza świadomość bezpiecznej i zdrowej pielęgnacji. W jakie lakiery zainwestować, by cieszyć się pięknymi i zadbanymi paznokciami? Przedstawiamy lakiery proteinowe!

Naturalny i bezpieczny manicure

Lakiery do paznokci są dosyć szeroką kategorią, w której co chwilę pojawiają się nowości. Dlatego w naszym sklepie online także odnajdziesz linię, która będzie całkowicie odpowiadać wymaganiom współczesnych kobiet, spełniając ich szerokie wymagania. Lakiery proteinowe Indigo to produkty certyfikowane, o przyjaznej dla skóry i paznokci formule. Oparte na dobroczynnym działaniu protein z jojoba, zadbają o nasze paznokcie najlepiej jak to możliwe. Ta roślinna substancja, a w zasadzie bezzapachowy, naturalny olejek, odpowiada za nawilżenie i natłuszczenie skóry, dzięki czemu wpływa na doskonałą kondycję paznokci. Dodatkowo nie wywołuje alergii, co z pewnością docenią miłośniczki zdrowego i ekologicznego manicure.

Proteinowe lakiery Indigo to połączenie pięknie kryjącego lakieru z właściwościami kremowej konsystencji, doskonałej pigmentacji oraz wyjątkowej elastyczności. Ta pierwsza cecha sprawia, że lakiery świetnie się rozprowadzają – bez konieczności poprawiania ewentualnych niedociągnięć lub wyrównywania smug. Składniki odpowiedzialne za wyjątkową pigmentację zapewniają doskonałe pokrycie płytki paznokcia i piękne, błyszczące wykończenie. Elastyczność zaś wpływa na trwałość manicure: lakiery bowiem nie odpryskują i cieszą swoim wyglądem przez kilka tygodni. W skład oferty naszych proteinowych lakierów wchodzą takie kolory jak czerwień i róż, będące odpowiedzią na potrzeby energicznych i pewnych siebie kobiet. Z kolei delikatne odcienie nude są naszą propozycją dla Wszystkich miłośniczek klasycznego manicure. Wybierz ten z nich, który najlepiej odpowiada Twojej osobowości.

Do bardzo zniszczonych paznokci polecamy odżywkę Indigo Nail Therapy.

Wyświetlanie 1–12 z 13 wyników

Active Filters: Clear Filters