Rzęsy Posh Lashes

Przedłużanie rzęs to zabieg, który cieszy się niesłabnącą popularnością. Minęły już czasy, kiedy kobiety na przedłużanie rzęs decydowały się wyłącznie od święta lub wcale. Motywacją były głównie takie wydarzenia jak ślub czy sylwester. Obecnie przedłużanie rzęs to metoda, która pozwala uatrakcyjnić swój wygląd na co dzień. Umożliwiają to profesjonalne narzędzia do ich zagęszczania czy wydłużania, z ofertą których wychodzi także nasz sklep online. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Posh Lashes!

Sposób na piękne spojrzenie

Powłóczyste spojrzenie spod pięknych rzęs przyciąga uwagę i dodaje uroku. Długie i gęste rzęsy powodują, że oczy wydają się większe, a ich głębia – prowokuje. Niestety nie wszystkich z nas natura obdarzyła pięknymi rzęsami. Dlatego oferujemy artykuły Posh Lashes, z którymi uzyskanie efektu spojrzenia jak z urodowego katalogu będzie prostsze. W naszej ofercie znajdziecie profesjonalne produkty, z którymi skompletujesz swój urodowy must have. Są to m.in:

  • rzęsy wykonane z certyfikowanych i bezpiecznych materiałów. W dotyku są one miękkie i nie czuć ich na oku. Nadają się do przedłużania metodą 1:1, 2:1 i 3:1, przy czym warto pamiętać, że zabieg 1:1 daje bardzo naturalny efekt, z kolei 3:1 polecany dla pań o bardzo rzadkich rzęsach w celu ich uzupełnienia;
  • zestawy do laminowania rzęs – czyli komplet akcesoriów i preparatów z tzw. odżywczą bombą pozwalających cieszyć się olśniewającym wyglądem naturalnych rzęs;
  • przybory kosmetyczne w postaci pędzelków, szczoteczek lub kremów – które pozwolą uzyskać efekt idealnie wyglądających rzęs bez wychodzenia do salonu kosmetycznego.

Rzęsy Posh Lashes są w zasięgu Twojej ręki!

Wyświetlanie 1–12 z 82 wyników

Active Filters: Clear Filters