Dla idealnych rzęs!

Kleje do rzęs Posh Lashes są niezbędne dla osób, które zajmują się przedłużaniem rzęs. Podczas wyboru odpowiedniego kleju warto zwrócić uwagę na jego optymalne warunki atmosferyczne, kolor oraz przyczepność, tak by dopasować je do warunków pracy. Kleje Posh Lashes są przeznaczone zarówno dla profesjonalistów, jak i osób początkujących. Ważną zaletą klejów jest ich konsystencja, która pozwala na łatwą aplikację.

Produkty firmy dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych, np. czarnym i transparentnym. Mają bardzo dobrą przyczepność, zaczynającą się nawet od półsekundy. Takie kleje polecane są profesjonalistom, którzy mają już duże doświadczenie w szybkiej pracy przy rzęsach. Dla osób początkujących mamy cenną wskazówkę – w lecie, kiedy temperatury są wyższe, klej działa dużo szybciej. Warunki atmosferyczne, w których najlepiej sprawdzają się kleje do rzęs Posh Lashes również mogą ulegać zmianie w zależności od wybranego kleju. Może to być wilgotność powietrza 35-45% lub 55-70%. Idealna temperatura to najczęściej 18-22°.

Przed zakupem sprawdź jak wysoko oparowy jest dany klej Posh Lashes. Niektóre mogą być mocno oparowe, dlatego nie będą odpowiednie dla oczu wrażliwych, a podczas pracy wskazane jest noszenie maseczki.

Kleje do rzęs Posh Lashes

Kleje Posh Lashes nadają się do pracy zarówno przy małych, jak i dużych objętościach. Transparentny klej Crystal Clear sprawdza się nawet przy rekonstrukcji brwi oraz do aplikacji kolorowych rzęs. Dzięki klejom Posh Lashes twoje klientki wyjdą z salonu zadowolone, pewne siebie i swojego perfekcyjnego wyglądu na długi czas.

Wyświetlanie wszystkich 4 wyników

Active Filters: Clear Filters