Jak sprawić, by spojrzenie nabrało głębi? Zaufaj magii rzęs na pasku Posh Lashes

My kobiety wiemy, ile mocy tkwi w naszym spojrzeniu. Otoczone wianuszkiem pięknych rzęs oczy potrafią fascynować, hipnotyzować, uwodzić. Tylko nie zawsze natura jest na tyle łaskawa, by obdarzyć nas takim przymiotem. Czy piękna oprawa oczu jest tylko dla wybranych? Okazuje się, że nie. Naturze można pomóc. Rzęsy na pasku to idealna propozycja dla pań, które nie są zadowolone ze swoich naturalnych rzęs i dla tych, które potrzebują odrobiny szaleństwa.

Dlaczego rzęsy na taśmie Posh Lashes są tak wyjątkowe?

Są lekkie, idealnie wyprofilowane, łatwe w aplikacji, wygodne w noszeniu. Nie musisz się obawiać, o przerysowany, nienaturalny efekt. Rzęsy na pasku mają jeszcze jedną zaletą, jeśli o nie odpowiednio zadbasz, posłużą Ci na kilka wyjść. By poprawić wygląd swojego spojrzenia wystarczy dopasować rozmiar paska z rzęsami do oka, przyciąć do odpowiedniej długości (przycinamy od strony zewnętrznej), nanieść klej na pasek i po odczekaniu około 30 sekund przyłożyć do powieki nad naturalną linią. Lekko docisnąć. Założenie rzęs na pasku to czynność, która wymaga trochę wprawy, ale jak to mówią – „praktyka czyni mistrza”. Ściąganie rzęs to już ” łatwizna”. Zacznij od zewnętrznej strony oka. Delikatnie przytrzymuj pasek i stopniowo pociągając, odklej go od powieki.
Aby wydłużyć żywotność sztucznych rzęs, nim zmyjesz makijaż, należy je zdjąć. Nigdy nie kładź się spać z przyklejonymi rzęsami. Do następnego użytku przechowuj rzęsy na pasku posh lashes w oryginalnym pudełku.

Aby idealnie podkreślić piękno spojrzenia, wybierz rzęsy na taśmie odpowiednie do Twoich potrzeb. Oferta Posh Lashes w naszym sklepie internetowym jest na tyle bogata, że bez problemu znajdziesz takie, które spełnią Twoje oczekiwania.

Wyświetlanie wszystkich 2 wyników

Active Filters: Clear Filters