ZAMÓWIENIA, ZWROTY, REKLAMACJE I PŁATNOŚCI
Jak długo będę czekać na swoje zamówienie?
Zamówienia realizowane są w dni robocze w ciągu 48 godzin od chwili ich przyjęcia. W przypadku zamówień przedpłatowych (payu, przelew) czas realizacji należy liczyć od momentu zaksięgowania płatności. Paczki dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej w ciągu 1-2 dni na terenie Polski.
Czy mogę zwrócić towar?
Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, jako konsument, nieużywany towar zakupiony na odległość możesz zwrócić w ciągu 14 dni od momentu otrzymania przesyłki. Dobrze zabezpieczony produkt, dowód zakupu oraz Indigo_-_formularz_zwrotu prześlij na nasz adres:
Łukasz Mierzejewski.
ul. Henryka Dobrzańskiego 11
07-410 Ostrołęka
z dopiskiem 'ZWROT’
Należność za odesłany towar otrzymasz na konto bankowe podane w formularzu zwrotu, w ciągu 14 dni od odnotowania przesyłki w naszym magazynie.
Co mogę reklamować i jak to zrobić?
Reklamacji podlegają produkty wadliwe, uszkodzone lub niezgodne z zamówieniem. Reklamację co do niezgodności w zamówieniu oraz uszkodzonego produktu należy zgłosić w przeciągu 72h od momentu odebrania przesyłki. Odeślij dobrze zabezpieczony produkt dołączając dowód zakupu oraz wypełniony Indigo_-_formularz_reklamacyjny na nasz adres:
Łukasz Mierzejewski.
ul. Henryka Dobrzańskiego 11
07-410 Ostrołęka
z dopiskiem 'REKLAMACJA’
Produkty, które zostały zakupione nie poprzez sklep internetowy na www tylko u naszego oficjalnego dystrybutora należy reklamować bezpośrednio w miejscu zakupu.
Jakie rodzaje płatności obsługujemy?
Pobranie – płatność za zamówienie przy odbiorze u Kuriera.
Przelew – w mailu informującym o złożonym zamówieniu oraz w regulaminie sklepu widnieje informacja odnośnie numeru kont bankowych.
PayU – szybki przelew internetowy automatycznie przekierowuje do stronę PayU.
Na jakie konto wpłacić pieniądze?
KONTO BANKOWE PRZELEWY KRAJOWE – PLN: 97102038020000140201990365
PRODUKTY, URZĄDZENIA I STYLIZACJA
Czy produkty Indigo mogą uczulać?
Produkty Indigo otrzymały Certyfikat Jakości Niezależnego Instytutu Dermatest®, który potwierdza, że są one bezpieczne dla zdrowia. Nasze formuły opracowywane są przez specjalistów, a składniki, z których powstają dobierane tak, by zminimalizować ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych. Niestety mimo największej staranności w komponowaniu składów, u osób szczególnie wrażliwych może pojawić się niepożądana reakcja na któryś z komponentów wykorzystywanych w produktach kosmetycznych.
Gdzie produkowane są lakiery hybrydowe Indigo?
Większość produktów Indigo, w tym lakiery hybrydowe i seria SPA, powstaje na terenie Unii Europejskiej. Wyjątek stanowią preparaty pomocnicze, które produkujemy w Stanach Zjednoczonych. Szczegółowe informację o miejscu produkcji znajdziesz na każdym opakowaniu, a dokładniej na etykiecie informacyjnej produktu.
Moje paznokcie są strasznie słabe. Jakie produkty powinnam wybrać?
Produkt musi zostać dobrany do zapotrzebowania Klientki, jeżeli:
- Protein Base – paznokcie mają być wzmocnione, usztywnione i delikatnie przedłużone, a stylizacja ma być rozpuszczalna w removerze
- Keratin Base dla bardzo zniszczonych i rozdwajających się paznokci. Jest nierozpuszczalną w removerze bazą żelową z cząsteczkami keratyny, która sprawdzi się idealnie jako baza zarówno pod żele, hybrydy i jako samodzielna stylizacja pokryta jedynie topem
- Manicure z masłem Shea – idealne rozwiązanie dla klientek, które chcą zrobić przerwę od manicure hybrydowego czy żelowego. Wcieranie masła Shea sprawia, że paznokcie nabierają naturalnego blasku i są dogłębnie odżywione.
- Shea Elixir – idealny preparat na wykończenie manicure dla każdej klientki
- Serum z Mirrą lub Serum z Jojobą – do codziennej pielęgnacji skórek i paznokci
Dlaczego produkt może się nie utwardzić?
- zbyt krótki czas utwardzania
- zbyt słaba lampa w stosunku do produktu
- niedostosowana lampa do produktu np. żel Take Your Time czy Builder Clear utwardzany w klasycznej lampie 36 W Led, nie osiągnie w 100 % swoich właściwości
- pominięcie lub zamiana produktów w schemacie wykonania stylizacji według Indigo
- zbyt gruba warstwa produktu, która nie utwardza się w 100%
- zbyt cienka warstwa produktu, która nie pozwala na prawidłowe połączenie kolejnych warstw stylizacji
- nieprawidłowo trzymana ręka w lampie
Dlaczego na paznokciach mogą pojawiać się pęknięcia?
- zbyt elastyczna baza w połączeniu ze zbyt twardym topem np. Liquid Base + Dry Top
- paznokcie żelowe zbudowane Easy Shape Builder w połączeniu z Dry Topem
- podwójna warstwa Protein Base czy Keratin Base, ale zbyt mocno opracowana pilnikiem
- zbyt gruba lub zbyt cienka warstwa topu
- zbyt długi czas utwardzania topu – przy znacznym wydłużeniu czasu utwardzania top hybrydowy może stać się bardziej kruchy
- zastosowanie żelu Shine On na niewłaściwie wykonane paznokcie żelowe
- nałożenie podwójnej warstwy produktu bez dyspersji
Dlaczego lakier do paznokci może być matowy?
Każdy z tradycyjnych lakierów do paznokci należy aplikować na bazę np. winylową czy diamentową oraz zabezpieczyć topem np. Nano Top Coat czy Matt Top lub Topem z profesjonalnej linii Indigo – Finish Top Coat, który zabezpieczy paznokcie niczym ochronny pancerz.
Bez aplikacji topu stylizacja ma prawo być matowa i mniej trwała.
Dlaczego kolor może się kurczyć, marszczyć i nie rozkładać równomiernie?
- zbyt gruba warstwa bazy, która w trakcie polimeryzacji w lampie wydziela zbyt obfitą dyspersję – powoduje to ściąganie koloru z wolnego brzegu
- produkt częściowo nie utwardzony – kolor będzie zachowywał się podobnie jak przy zbyt grubej warstwie bazy, każda kolejna warstwa produktu będzie ciężej się nakładała, a stylizacja będzie bardzo nietrwała
- zbyt gruba warstwa koloru, pigment sprawia, że światło lampy nie może wniknąć w głębsze warstwy produktu i utwardza je tylko częściowo
- niewłaściwie przygotowana płytka – każda nieprawidłowo wykonana warstwa stylizacji może wpływać na kolejne etapy manicure
- produkt niedopasowany do lampy np. kolekcja lakierów hybrydowych Summer by Natalia Siwiec, Mr.White czy Mr.Black utwardzana w tradycyjnej lampie UV z innymi żarówkami niż Sylvania
Dlaczego baza może być gumowa i odchodzić całym płatem?
- źle zmatowiona płytka np. gradacją 220/280
- użyty niewłaściwy Cleaner np. Shea Super Shine
- brak primera lub zastosowanie niewłaściwego
- zbyt szybka aplikacja bazy na primer bezpośrednio po jego nałożeniu na płytkę
- zbyt gruba warstwa bazy – produkt nie utwardza się w 100 %
- łączenie produktów różnych firm w jednej stylizacji
Dlaczego po nałożeniu topu może zmienić się kolor stylizacji?
Wynika to z zastosowania nieodpowiedniego topu w stosunku do koloru. Gdy nałożymy Top Pro White na pastelowe odcienie lub białe paznokcie uzyskają one głębie koloru, ale ten sam top nałożony np. na czerwienie sprawi, że staną się one chłodniejsze. Efekt spowodowany jest bardzo dużą ilością faktorów UV, które dedykowane są do jasnych paznokci.
W przypadku zastosowania żelu nabłyszczającego Shine On lub topu hybrydowego Dry Top, które nie zawierają faktorów UV, jasne odcienie mogą zostać zmienione poprzez delikatne zażółcenie koloru. W przypadku ciemniejszych produktów brak faktorów UV nie zmienia kolorów.
Dlaczego nie mogę znaleźć mojego kremu do rąk?
W ofercie Indigo znajduje się szeroka gama zapachowa, ale nie wszystkie zapachy są dostępne w kremach i w balsamach. Wyjątkiem są najczęściej wybierane Seventh Heaven i Raspberry Love, pozostałe zapachy są sprzedawane albo w formie balsamu do ciała albo w kremie do rąk.
Dlaczego nie mogę rozpuścić stylizacji w Lanoline Remeoverze?
Podstawowym czynnikiem wpływającym na problemy z rozpuszczeniem stylizacji jest zastosowany top – w przypadku Dry Top’u, który jest nierozpuszczalny w removerze, nawet po 20 minutach paznokcie pozostaną praktycznie nienaruszone. Bardzo ważny jest również zastosowany kolor – ponieważ te same nazwy produktów występują zarówno w rozpuszczalnych w remowerze lakierach hybrydowych jak i nierozpuszczalnych żelach kolorowych.
Wpływ na czas w jakim rozpuszczają się produkty ma również warstwa użytego produktu, im więcej lub bardziej obfitych warstw produktu tym dłuższy czas rozpuszczania.
Żele do zdobień i żele budujące są w tych samych opakowaniach, ale nie jest ich tyle samo w opakowaniu. Dlaczego?
Ponieważ żele budujące sprzedawane są w pojemności 5ml, a żele kolorowe w pojemności 8ml. Większe opakowanie ma na celu zapobieganie wyciekaniu żeli budujących z opakowania.
Dlaczego pyłki lustrzane są sprzedawane w mniejszych opakowaniach niż pozostałe pyłki?
Pyłki lustrzane są bardzo wydajne i aby uzyskać lustrzany efekt na paznokciach wystarczy bardzo minimalna ilość. W przypadku pyłków wcieranych w warstwę dyspersyjną ich zużycie jest większe, dlatego również opakowanie zawiera więcej pyłku.
Jakie pyłki wybrać na początek?
Najczęściej polecanymi i wybieranymi pyłkami są Efekt Syrenki, Efekt Syrenki Black II. Natomiast z efektów lustrzanych największą popularnością cieszą się Glammer Silver i Metal Manix Multi Chrome
Dlaczego zdobienie z lustrzanymi pyłkami jest nietrwałe?
- Zła kolejność stylizacji np. Dry Top → pyłek → Dry Top
- Zabezpieczanie niewłaściwym topem – rekomendowanym topem do wszystkich lustrzanych efektów jest Wet Look
- Źle zabezpieczony wolny brzeg
- Zalane skórki
- Zbyt elastyczny paznokieć pod twardymi produktami bez dyspersji np. Ultra Strong Base + Dry Top czy Arte Brillante
Jak poprawnie wykonać zdobienie z pyłkami lustrzanymi?
- odsunięcie i ewentualne usunięcie skórek
- zmatowienie płytki paznokcia
- odtłuszczenie paznokcia wacikiem bezpyłowym nasączonym tradycyjnym Cleanerem
- nałożenie Free Acid Primer’a gdy mamy płytkę normalną lub robimy stylizację pierwszy raz danej klientce (polecany do 90 % płytek). Zostawia on delikatnie lepką warstwę, na którą po około 40 sekundach do minuty nakładamy bazę (nie czekamy dłużej, ponieważ primer straci swoje właściwości, a nie odparuje)
- w przypadku trudniejszej lub bardziej wymagającej płytki nakładamy Acid Primer, który odparowuje całkowicie z powierzchni paznokcia
- nakładamy pierwszą cienką warstwę Protein Base i utwardzamy w lampie Led 30 sekund lub UV 2 minuty
- druga warstwa powinna być delikatnie grubsza, bardziej budująca, aby nadać płytce ładny kształt – zwłaszcza gdy jest ona naturalnie bardzo płaska, utwardzamy 30 sekund w lampie Led lub 2 minuty w UV, ale musimy pamiętać, że czas warto wydłużyć ze względu na większą ilość produktu na paznokciu
- usuwamy dyspersję wacikiem bezpyłowym nasączonym Cleanerem
- równomiernie matowimy całą powierzchnię bazy
- możemy ponownie oczyścić bazę Cleanerem z resztek pyłku po piłowaniu
Nakładamy dwie cienkie warstwy koloru Mr.Black – każdą utwardzamy 10 sekund w Led lub 2 minuty w UV z żarówkami Sylvania Nakładamy jedną warstwę Arte Brillante Black Poison, utwardzamy 30 sekund Led lub 2 minuty w lampie UV Zabezpieczamy nierozpuszczalnym w Lanoline Removerze Dry Topem i utwardzamy 30 sekund w Led lub 2 minuty w UV. - wcieramy niedużą ilość pyłku Metal Manix Chameleon Butterfly dokładnie w całego paznokcia (mocniej dociskając uzyskamy bardziej lustrzany efekt)
- usuwamy nadmiar pyłku delikatną szczoteczką lub pędzelkiem
- pokrywamy topem żelowym Wet Look idealnym do wszystkich lustrzanych pyłków lub w ostateczności topem hybrydowym 3D Gloss
ZDOBIENIE POKRYTE PONOWNIE DRY TOPEM BĘDZIE SIĘ SZYBKO ŚCIERAĆ NA KOŃCACH I MOŻE PĘKAĆ – ZE WZGLĘDU NA ZBYT GRUBĄ WARSTWĘ TWARDEGO PRODUKTU, KTÓRY TWORZY SZKLANĄ POWIERZCHNIĘ - przemywamy Cleanerem Super Shine po odczekani 2 minut od wyjęcia dłoni z lampy
Jakie są rodzaje primerów i których z nich wybrać?
Free Acid Primer (Octan Akrylu) – podstawowy primer do prawie każdej płytki (90%), obowiązkowy na początek, aby stylizacja była trwała według schematu Indigo. Zostawia lepką warstwę, na którą po około 40 sekundach do minuty możemy nakładać bazę.
Acid Primer (Kwas meta-akrylowy) – primer do zadań specjalnych, dedykowany do płytek bardziej wymagających, gdy free acid primer nie daje trwałości stylizacji np. przy płytkach problematycznych czy zmianach hormonalnych.
Czym różni się baza Ultra Strong od Liquid Base?
Ultra Strong Base – baza hybrydowa nie rozpuszczalna w lanoline removerze, dedykowana do płytki bardziej wymagającej, na której inne bazy nie chcą się trzymać. Ma bardzo dużą przyczepność do zniszczonej płytki, a dzięki temu, że jest nierozpuszczalna w removerze nie musimy jej usuwać całkowicie a jedynie uzupełniać odrostu po jego opracowaniu.
Liquid Base – najrzadsza z baz hybrydowych, daje efekt paznokci wyglądających z tradycyjnym lakierem do paznokci, bardzo wydajna, rozpuszczalna w lanoline removerze.
W przypadku obu baz do problematycznej płytki należy zawsze obowiązkowo zebrać z nich nadmiar dyspersji – nie usuwamy jej całkowicie jak w przypadku proteiny!
Możemy to zrobić na dwa sposoby:
- delikatnie suchym i czystym pędzelkiem żelowym rozcieramy dyspersję po paznokci – przy okazji nadmiar pozostaje na pędzelku
- bardzo delikatnie i bardzo równomiernie suchym wacikiem bezpyłowym
Jeżeli nie zbierzemy nadmiaru dyspersji kolor będzie się ściągał z wolnego brzegu lub będą się tworzyły pęcherzyki / bąbelki i aplikacja koloru będzie bardzo trudna lub prawie niemożliwa.
Czym różni się Gel Polish od Gel Brush?
Gel Polish – elastyczny, rozpuszczalny w Lanoline Removerze lakier hybrydowy, możemy nakładać na tradycyjną bazę hybrydową (Removable Base) lub bazy do płytek problematycznych (Liquid Base, Ultra Strong Base) oraz oczywiście na Protein Base. Stylizację wykończyć możemy przy pomocy dowolnego topu hybrydowego, ale w przypadku Dry Top konieczna jest aplikacji podwójnej warstwy bazy proteinowej.
Gel Brush – twardy, nierozpuszczalny w Lanoline Removerze żel kolorowy, który można nakładać jedynie na dobrze utwardzone/usztywnione paznokcie żelowe, akrylowe (po nałożeniu Shine On) oraz na podwójną warstwę Protein Base lub podwójną warstwę bazy Keratin Base. Stylizację możemy wykończyć topem żelowym np. Wet Look lub dowolnym hybrydowym (Removable Top Coat, Pro White Top Coat – do jasnych kolorów, 3D Gloss Top Coat – uniwersalny, Dry Top Coat – top bez warstwy dyspersyjnej, nierozpuszczalny w Lanoline Removerze.
Czym różni się Arte Brillante od Nail Art Gel?
Arte Brillante – twarde żele kolorowe do zdobień niepozostawiające warstwy dyspersyjnej, stworzone do techniki Micropaintingu. Bardzo mocno napigmentowane, nawet przy cienkich liniach zachowują swój kolor ale można nimi tworzyć jedynie zdobienia płaskie ze względu na konsystencję zbliżoną do farby olejnej.
Idealne również do wszystkich lustrzanych pyłków.
Aby paznokcie były trwałe należy je nakładać minimum na podwójną warstwę Protein Base lub Keratin Base – na innych produktach hybrydowych mogą pękać.
Nail Art Gel – gęste pasty żelowe do zdobień 3D i ornamentów, pozostawiają warstwę dyspersyjną, są bardzo mocno napigmentowane więc sprawdzą się idealnie do wyrazistego ombre. Idealne do techniki zdobienia paznokci One Stroke lub Zhostovo oraz do delikatnych ślubnych koronek.
Jakie kryształki Swarovskiego wybrać?
Możemy je podzielić według rozmiaru – gdzie ss3, ss4 i ss5 (najmniejsze) dedykowane są do naturalnych paznokci, a większe rozmiary np. ss8, ss9 czy ss10 sprawdzą się idealnie do paznokci przedłużonych.
Możemy je również podzielić ze względu na opalizację – najbardziej klasycznymi kryształami są te czysto srebrne z oznaczeniem „Crystal SS” natomiast „Crystal AB SS” to opalizujące multikolorową poświatą kryształki w wielu kolorach bazowych.
np. Aquamarine AB SS 5 – to delikatnie niebieskie kryształy z multikolorową, opalizującą poświatą, ale Amethyst SS5 – to ciemno-różowe kryształy mieniące się tylko tym odcieniem
Czy kryształki Swarovskiego pakowane są po 50 sztuk?
Tak, niezależnie od rozmiaru kryształy od ss3 do ss10 pakowane są tak samo i w każdym opakowaniu znajduje się dokładnie 50 sztuk kryształków. Wyjątkiem są większe kryształy, które pakowane są mniejszych ilościach.
Czy mogę łączyć produkty INDIGO z produktami innych producentów?
Gwarancją uzyskania pożądanego efektu i zachowania maksymalnej trwałości stylizacji jest wykonanie jej od podstaw produktami marki Indigo. Nasze formuły są ze sobą w pełni kompatybilne. Uzupełniają się nawzajem, dzięki czemu zapewniają najwyższą jakość i bezpieczeństwo. W przypadku połączenia z produktami innych marek, nie możemy już zagwarantować takich samych rezultatów.
Jak dbać o pędzelki INDIGO?
- pędzelki żelowe oraz pędzelki do zdobień Nail Art 002,004,005,006, One Stroke I, II i III – należy czyścić je w bezbarwnych produktach żelowych lub hybrydowych, idealnie sprawdzi się do tego zarówno baza jak i top.
- pędzelek Nail Art 003 dedykowany do farbek akrylowych należy czyścić w wodzie, z którą rozrabia się farbki akrylowe
- pędzelki do akrylu – należy o nie dbać przy każdym użyciu, ponieważ akryl, który pozostanie na włosiu na dłuższy czas spowoduje trwałe uszkodzenie. Doraźnie można zastosować Brush Cleaner, który pomoże przywrócić pędzelek do dobrego stanu, ale tylko gdy kulka akrylowa jest jeszcze świeża.
Kiedy reklamacje pędzelków INDIGO nie będą uwzględniane i dlaczego?
- Pędzelków używanych do żeli oraz lakierów hybrydowych nie należy czyścić w Cleanerze, ponieważ powoduje on przesuszenie włosia, a tym samym stopniowo uszkadza je.
- Używanie tego samego pędzelka zamiennie do żelu i farbek akrylowych powoduje zmniejszenie powierzchni pracy przez brak możliwości idealnego doczyszczenia włosia.
- Częściowo utwardzone lub wykruszone włosie
Jaki frez będzie dobry na początek?
Podstawowym kryterium, na bazie którego należy dobierać akcesoria jest ergonomia. W ofercie Indigo znajdują się zarówno bardzo precyzyjne frezy do manicure kombinowanego jak i większe frezy do ogólnego wyrównywania i wygładzania wału paznokciowego. Kształt i rodzaj frezu powinien być dostosowany do upodobań i doświadczenia stylistki. Najczęściej polecanymi frezami na początek są:
- do opracowania skórek Frez Indigo Cuticle no 3 i Frez Indigo Cutilce no 4
- do zdejmowania hybrydy z naturalnej płytki lub podwójnej warstwy bazy proteinowej Indigo Frez I lub Indigo Frez II
- do zdejmowania masy żelowej i/lub hybrydy Indigo Frez III lub Frez Indigo Cuticle no 5
- do zdejmowania najtwardszej masy żelowej i akrylowej Frez Indigo Style I lub Indigo Style II w zależności od preferowanego kształtu
- Frez Ceramic no.1 dedykowany jest dla doświadczonych stylistek
Narzędzi ze stali chirurgicznej (cążki, nożyczki, kopytka czy frezy) – najczęstsze błędy podczas sterylizacji i dezynfekcji?
- zbyt długi czas sterylizacji lub dezynfekcji narzędzi
- zbyt duże stężenie lub niewłaściwe środki
- zbyt duże ciśnienie w autoklawie
- sterylizacja mokrych lub nie do końca wysuszonych narzędzi w wysokich temperaturach
- niewłaściwy czas lub temperatura podczas sterylizacji
- używanie wody z kranu lub zanieczyszczonej wody do autoklawu parowego, aby proces przebiegał prawidłowo należy używać wody demineralizowanej
- używanie wielokrotnie „świeżo” przygotowanych środków do dezynfekcji niewłaściwe przechowywanie narzędzi
Jakiego programu użyć do poprawnej sterylizacji narzędzi ze stali chirurgicznej?
- 121’C, 1 atmosfera (czas 40 minut)
- 134’C, 2 atmosfery (czas 35 minut)
Cążki, kopytka czy frezy czernieją, gdy proces sterylizacji jest przeprowadzany niewłaściwie.
Na czym polega technologia Dual Led, czym różni się od tradycyjnej lampy Led czy UV?
Dual Led to połączenie zakresów światła Led i UV w każdym punkcie świetlnym w lampie, dlatego utwardzają się w niej wszystkie produkty z naszej oferty – zwłaszcza te które nie utwardzały się na 100% w tradycyjnej lampie Led np. Take Your Time lub Builder Clear czy Perfect Base.
Ile czasu powinnam utwardzać konkretny produkt w różnych rodzajach lamp?
CZASY UTWARDZANIA PRODUKTÓW Z KATALOGU | |||
Produkt | Lampa Multi Led | Lampa Dual Led | Lampa UV |
Gel Polish | 10-30 sekund | 10-30 sekund | 2 minuty |
Hedonista Gel Polish by Natalia Siwiec | 30-60 sekund | 30-60 sekund | 2 minuty |
Protein Base Removable | 30 sekund | 30 sekund | 2 minuty |
Removable Base | 30 sekund | 30 sekund | 2 minuty |
Liquid Removable Base | 30 sekund | 30 sekund | 2 minuty |
Ultra Strong Base | 30 sekund | 30 sekund | 2 minuty |
Removable Top Coat | 30 sekund | 30 sekund | 2 minuty |
Top Gloss 3D | 30 sekund | 30 sekund | 2 minuty |
Pro White Removable Top | 30 sekund | 30 sekund | 2 minuty |
Dry Top Super Shine | 30 sekund | 30-60 sekund | 2 minuty |
Perfect Base | 60 sekund | 60 sekund | 3 minuty |
Keratin Base | 30 sekund | 30 sekund | 2 minuty |
Rose Pink | 30 sekund | 30 sekund | 2-3 minuty |
Perfect Clear | 30 sekund | 30 sekund | 2-3 minuty |
Builder Clear | 40 sekund | 60 sekund | 2-3 minuty |
Take Your Time Builder | 40 sekund | 40-60 sekund | 3 minuty |
Easy Shape Rosy | 30 sekund | 30-60 sekund | 2-3 minuty |
Easy Shape Milky Pink | 30 sekund | 30 sekund | 2-3 minuty |
Easy Shape Light Rose | 30 sekund | 30 sekund | 2-3 minuty |
Easy Shape Cover | 30 sekund | 30 sekund | 3 minuty |
Cover no.1 | 30 sekund | 30 sekund | 2-3 minuty |
Cover no.2 | 30 sekund | 30 sekund | 2-3 minuty |
Cover no.3 | 30 sekund | 30 sekund | 2-3 minuty |
Cover Bling Bling | 30-60 sekund | 30-60 sekund | 2-3 minuty |
Igloo White Cream | 30 sekund | 30 sekund | 2-3 minuty |
X White Brush | 60 sekund | 60 sekund | 3 minuty |
Base & Top Coat | 30-60 sekund | 30-60 sekund | 2-3 minuty |
Shine On! | 30-60 sekund | 30-60 sekund | 3 minuty |
Wet Look | 30-60 sekund | 30-60 sekund | 2-3 minuty |
Satin Effect UV Top | 60 sekund | 60 sekund | 3 minuty |
Gel Brush | 30 sekund | 30 sekund | 2 minuty |
Gel Brush Cat Eye | 30 sekund | 30 sekund | 2 minuty |
Nail Art | 30-60 sekund | 30-60 sekund | 2-3 minuty |
Shine On Bling Bling | 60 sekund | 60 sekund | 3 minuty |
Arte Brillante | 30-60 sekund | 30-60 sekund | 3 minuty |
Sugar Effect | 30 sekund | 30 sekund | 2 minuty |
Paint Gel | 30 sekund | 30 sekund | 2 minuty |
UV Mousse Gel | 60-90 sekund | 60-90 sekund | 3 minuty |
Na czym polegają szkolenia i czy będą dla mnie przydatne?
W Indigo ogromny nacisk kładziemy na edukację, gdyż wierzymy, że sukces warto budować na solidnych fundamentach. Nasza kadra instruktorska stale rozwija swoje umiejętności, a zdobywając kolejne medale w najbardziej prestiżowych mistrzostwach, udowadnia, że jest absolutnie bezkonkurencyjna! Autorski program szkoleniowy Indigo w pełni przygotuje Cię do zawodu Stylistki Paznokci. Jest skierowany do osób na każdym poziomie zaawansowania, więc z pewnością znajdziesz w naszej ofercie coś dla siebie.