Preparaty pomocnicze: cleaner, primer

Stylista paznokci to wbrew pozorom wcale niełatwa profesja. Wymaga nie tylko zdolności w tym kierunku, ale znajomości branży, metod i przede wszystkim produktów, od których stosowania zależy trwałość i wygląd manicure.

Cleanery, primery, removery, oliwki do skórek – nieocenione wsparcie pracy stylisty paznokci

Udana stylizacja to nie jedynie lakiery do paznokci – one tworzą kolor, ale przydatny jest szereg preparatów pomocniczych takich jak cleanery, primery, removery, oliwki do skórek… Bez ich udziału nie ma możliwości, by wykonać jakąkolwiek stylizację paznokci poprawnie. Dlatego, nim na poważnie podejmiesz się wykonywania kolorowego manicure (czy to w profesjonalnym salonie, czy warunkach domowych), zacznij od zgromadzenia potrzebnych produktów.

  • Czym jest cleaner? To odtłuszczacz do paznokci. Fioletowy Cleaner 1 – niezbędny w trakcie przygotowania płytki paznokcia do stylizacji. Wipe Off 2 – do przemywania lepiej warstwy żelu. Shea Cleaner Supershine 3 – do usuwania warstwy topu na zakończenie manicure, nabłyszcza, chroni skórki.
  • Do czego służy primer? Primer chroni stylizację przed zapowietrzeniem. Zwiększa przyczepność płytki z bazami (hybryda, żel, akryl). Niezastąpiony przy przedłużaniu paznokci, pracy na płytce z nadpotliwością czy wzmacniający przyczepność produktów przy zaburzeniach hormonalnych.
  • Remover posłuży do ściągnięcia hybrydy.

Jakie preparaty pomocnicze do stylizacji paznokci wybierać?

Najlepiej, gdy wszystkie produkty do stylizacji pochodzą od jednego producenta. Nie kupuj przysłowiowego “kota w worku” od niewiadomego sprzedawcy. Dobrym wyborem będą preparaty pomocnicze Indigo – polskiej marki o światowym zasięgu. Cleaner Indigo, Primer Indigo… zdecydowanie ułatwiają pracę. Zamów je już dziś w naszym sklepie. Zapraszamy!

Wyświetlanie 1–12 z 20 wyników

Active Filters: Clear Filters