Zestawy hybrydowe Indigo

W ofercie naszego sklepu znajdziecie specjalnie skomponowane zestawy hybrydowe, które możecie dopasować do swoich potrzeb. W kompletach tych znajduje się pełen wachlarz produktów Indigo, niezbędny do wykorzystania przy tworzeniu doskonałego manicure’u i pedicure’u.

Dlaczego warto wybrać Indigo zestaw hybrydowy?

Zestawy hybrydowe zostały stworzone z myślą o wygodzie i zaspokojeniu potrzeb naszych klientek. Każdy komplet można dopasować do okazji oraz efektu, który chcemy uzyskać na naszych paznokciach. Nieważne czy stawiasz pierwsze kroki w samodzielnym manicurze, czy zajmujesz się tym zawodowo. W swojej ofercie mamy zestawy hybrydowe, które trafią w aktualne zapotrzebowanie. Podstawowy zestaw hybrydowy Indigo pozwoli na skompletowanie produktów niezbędnych do wykonania doskonałego manicuru i pedicuru. Znajdziecie w nim zarówno lakiery i kolorowe pyłki, jak i dodatkowy asortyment w postaci wacików bezpyłowych, pilniczka drewnianych patyczków, oliwki do skórek czy owalnego wzornika. Nasze klientki mogą zakupić również zestawy hybrydowe, które wzbogacą ich asortyment. Specjaliści firmy zaprojektowali komplety, które idealnie sprawdzą się przy tworzeniu artystycznych wzorów, np. zdobień 3D i połyskujących ozdób, oraz na szczególne okazje, gdy ważne są dla nas zadbane, eleganckie dłonie, np. ślub.

Indigo zestaw hybrydowy będzie również doskonałym rozwiązaniem na prezent dla bliskiej osoby. Nikt nie musi się martwić brakiem wiedzy o lakierach, ani tracić czasu na żmudne komponowanie własnego zestawu hybrydowego, kiedy nie wie co powinno się w nim znaleźć. Wystarczy sprawdzić ofertę Indigo i wybrać jeden z gotowych kompletów. Nasze zestawy hybrydowe to nie tylko pełen wachlarz produktów, ale też wysoka jakość i estetycznych wygląd.

Wyświetlanie wszystkich 6 wyników

Active Filters: Clear Filters