Syrenka – magiczna, morska istota, której uroda i śpiew niejednego marynarza wywiodła na manowce. Co wspólnego bajkowa postać ma ze stylizacją paznokci? Marka Indigo zainspirowana kaskadą barw jaką mieni się syreni ogon stworzyła pyłek do zdobień. Dzięki niemu Twoje paznokcie będą zachwycać opalizującą taflą – efekt syrenki.

Połyskujący manicure w kilka chwil – efekt syrenki na paznokciach

Zadbane dłonie i piękne paznokcie to kobieca wizytówka. Nie tylko panie, ale także panowie coraz większą uwagę przykładają do wyglądu dłoni. Dziś nawet pomalowane męskie paznokcie nie budzą większego zdziwienia. Popularność kolorowego manicure sprawiła, że nie tylko styliści, ale i producenci kosmetyków prześcigają się w tworzeniu nowych produktów i wymyślaniu zdobień.

Paznokcie syrenki – dlaczego by nie?

Tym bardziej, że stosowanie pyłku do zdobień z efektem syrenki nie wymaga zdolności artystycznych ani umiejętności profesjonalisty. Efekt syrenki Indigo to drobniutki, połyskujący pyłek do stosowania w metodzie hybrydowej. Po przygotowaniu paznokci do stylizacji wykonujemy manicure hybrydowy i aplikujemy lśniący pyłek na warstwę lepką. Nadmiar pyłku usuwamy miękkim pędzelkiem, pokrywamy płytkę wybranym topem np. Wet Look lub 3d Gloss i utwardzamy w lampie. Prosty sposób na efektowne paznokcie. Pyłek możemy stosować na całą powierzchnię paznokcia, końcówkę lub wypełnić nim wzorek. Miękki aplikator z pewnością ułatwi pracę z tego typu zdobieniem. Indigo efekt syrenki to pyłki do zdobień w wielu kolorach. Sprawdzą się zarówno w letnich jak i zimowych stylizacjach paznokci. Iskrzące się tysiącem barw stylizacje oczarują każdą klientkę. Efekt syrenki na paznokciach pozwoli Ci się poczuć jak magiczna postać. A może uda się dzięki niemu uwieść jakiegoś marynarza?

Już tysiące osób zaufało marce Indigo. Dołącz do tego grona, kupując efekt syrenki i wiele innych produktów do stylizacji paznokci w naszym sklepie internetowym. Zobacz także efekt holo!

Wyświetlanie wszystkich 12 wyników

Active Filters: Clear Filters