Wakacyjne paznokcie – poznaj kolekcję lakierów hybrydowych Fluomania

Wyraziste, energetyczne barwy na dobre zagościły w modowych trendach. Przekonały do siebie miliony kobiet na całym świecie. Nie raz, a co najmniej jedenaście razy, bo tyle boskich odcieni liczy sobie Fluomania Collection. Rajskie plaże, soczyste owoce, drinki z parasolką – możesz je mieć na wyciągniecie dłoni, a w zasadzie na dłoni. Wystarczy pomalować paznokcie wybranym lakierem z kolekcji Fluomania, a jest w czym wybierać! Dynamite, La Bamba, Lovelas, Neonek, który z nich chcesz wypróbować jako pierwszy? Esencja lata zamknięta w głębokich, trwałych kolorach – tego nie można przegapić!

Fluomania Collection – komfort pracy z lakierami Indigo

Bezpieczna formuła, bez smug i odprysków, bez zalewania skórek, bez łuszczenia się w lampie – tak potrafią tylko zachowywać się lakiery hybrydowe Indigo, których kolekcja Fluomania jest częścią. Łatwość aplikacji pozwala na pracę z nimi nie tylko profesjonalnym stylistom paznokci, ale amatorom w domowym zaciszu także. Dłonie czy stopy? A może i to, i to. Neonowa świeżość to zawsze dobry wybór!

Z pewnością i Ciebie, i Twoje klientki oczaruje Fluomania Collection. Ważne, aby mieć ją pod ręką. A to nic trudnego. Już dziś zamów w naszym sklepie internetowym wybrane kolory, a najlepiej całą kolekcję Fluomania Indigo. Czekamy na Ciebie!

Wyświetlanie wszystkich 11 wyników

Active Filters: Clear Filters