Masz dość jednokolorowych paznokci, marzy Ci się odmiana w postaci efektu „wow”? Wypróbuj Smoke Powder na paznokciach.

Czym jest Effect Smoke Powder?

Smoke Powder Effect to puder do zdobień paznokci. 10 niesamowicie intensywnych kolorów, dzięki którym Twoje paznokcie spowije chmura barwnego dymu. Chociaż dym raczej przyjmuje odcienie szarości, to Smoke Powder marki Indigo zaskoczy Cię paletą barw niczym z pudełka akwareli. Wijący się obłok dymu na paznokciach, w jednym (a może kilku kolorach) tworzy spektakularne efekty. Szczególnie pięknie się prezentuje, kiedy nałożysz go na czarne tło. Wydaje Ci się, że paznokcie z efektem dymu są trudne do zrobienia? Nic bardziej mylnego. To jedna z bardziej prostych technik zdobienia paznokci.

Jak uzyskać efekt dymu na paznokciach?

Zacznij od przygotowania płytki paznokcia do wykonania stylizacji hybrydowej. Nałóż dwie warstwy czarnego lakieru. Każdą utwardź w lampie. Przykryj stylizację topem bez lepkiej warstwy. Pędzelkiem zanurzonym w cleanerze, a następnie w Sugar Effect namaluj dym na paznokciach. Utwardź. W warstwę lepką wzoru wetrzyj wybrany Smoke Powder. Nadmiar pyłku usuń miękkim pędzelkiem. Teraz wystarczy stylizację pokryć topem i ponownie utwardzić. Efekt dymu na paznokciach wygląda niesamowicie. Nadal nie wiesz jak się do tego zabrać? Na stronach internetowych znajdziesz wiele filmików instruktażowych. Ten typ zdobienia naprawdę nie jest trudny do wykonania. A efekt? „Wow”!

Jaki Smoke Powder wybrać?

Indigo Smoke Powder to gwarancja, że Twoja stylizacja paznokci uzyska zamierzony efekt. Indigo – Polska marka, która podbiła świat swoimi produktami do stylizacji paznokci. Trwałość, łatwość aplikacji, niesamowite rezultaty. Dołącz do swojej kolekcji lakierów i zdobień Indigo – Smoke Powder – do nabycia w naszym sklepie internetowym Lubię Paznokcie. Zapraszamy!

Szukasz innego efektu? Polecamy również efekt Syrenki oraz efekt holo.

Wyświetlanie wszystkich 10 wyników

Active Filters: Clear Filters