Co kryje się pod nazwą ,,Santorini”? Z pewnością jedna z najpiękniejszych greckich wysp i najbardziej malownicza kolekcja lakierów do paznokci. Co mają ze sobą wspólnego (oczywiście oprócz nazwy)? Wakacyjny, nietuzinkowy klimat! Jeśli nie wiesz, o czym mowa, wystarczy spojrzeć na pocztówkę z Santorini i wzornik kolekcji. Wprawdzie niełatwo oddać piękno wyspy jedynie w 15 kolorach, ale marka Indigo dokonała niemalże niemożliwego. Inspirowana urokiem Santorini letnia kolekcja lakierów hybrydowych to prawdziwy wakacyjny hit.

Kolekcja Santorini – lakiery hybrydowe inspirowane malowniczą wyspą

Santorini Collection Indigo to błękit bezchmurnego nieba skąpany w kobaltowej głębi morza, to niezwykłe zachody słońca, których nie zobaczysz w takiej krasie nigdzie indziej, to niezwykłej barwy przyroda i pełne uroku białe domy z niebieskimi dachami. To też intrygujące nazwy – Apollo, Kurt Cobalt, Full Swimning Pool, Bamboleo, Kissmeralda. Musisz poznać je wszystkie!

Santorini Collection marki Indigo – dla profesjonalnych stylistek i każdej z nas

Lato (i nie tylko) z kolekcją Santorini zapowiada się interesująco. Wystarczy, że zaprezentujesz Santorini swoim klientkom w salonie, a z pewnością ją pokochają. Za bogactwo kolorów, stylizacyjne możliwości, łatwość aplikacji, bezpieczną formułę, trwałość, za eleganckie buteleczki z cudowną zawartością. Co więcej, nie tylko profesjonaliści od stylizacji paznokci są w stanie świetnie wykorzystać potencjał Santorini Collection, amatorzy, z lakierami z tej serii również nie będą mieli z tym problemu.

Sklep Lubię Paznokcie, docenia piękno w każdej postaci i chętnie się nim podzieli. Kolekcja Santorini czeka na Ciebie!

Wyświetlanie 1–12 z 15 wyników

Active Filters: Clear Filters