Pastelami wiosna się zaczyna…

Potem słoneczne lato, piękna jesień i skąpana w śnieżnym puchu zima, a pastele nic nie tracą ze swojej popularności. Wiosenne sady, tak uwodzicielskie w swej kwiecistej szacie zaraziły nas delikatnością, pogodą ducha i tym czymś nieuchwytnym, co zamknięte jest w rozbielonych barwach. Zapragnęliśmy zatrzymać je na dłużej, chociażby mały skrawek… I mamy je! Pastelowe odcienie schowane w eleganckich słoiczkach, rozkwitające barwami na paznokciach. Poznaj Master of Pastel Indigo – kolekcję lakierów hybrydowych do paznokci, tak ciekawą, tak zjawiskową, że trudno się jej oprzeć.

Muśnięte pastelami paznokcie – lakiery z kolekcji Master of Pastel

Różowy, fioletowy, niebieski, żółty, barwy, które dobrze znamy, zmieniły swoje oblicze. Wystarczyło tylko trochę bieli. Trele morele – wyobraź sobie, że to nie jest paplanina z dziecięcego wierszyka, ale przepiękny, pastelowy, łososiowy kolor. A Indigo ma ich jeszcze kilka. Master of Pastel to osiem zjawiskowych odcieni Twoich ulubionych kolorów w pastelowych barwach. Możesz mieć je wszystkie i szaleć, eksperymentować i kusić delikatnością.

Zaczniesz od Indigo Trele Morele, a może od żółtego lakieru hybrydowego Eggstra? Co powiesz na brzoskwiniowy Melanholic lub różowy Miss Muffin? Niebieski Easter Twister, fioletowy Mr. Pan Cake – pastelowy manicure to moda, która nie przemija, dlatego masz czas, by poznać całą kolekcję Indigo Master of Pastel.

W domowym zaciszy, czy w profesjonalnym salonie, jako samodzielny kolor, czy w duecie z niezwykłymi efektami, jako baby boomer, ombre, french – pastelowym lakierom hybrydowym nie dorównają żadne inne. Zapewniają pełne krycie przy dwóch warstwach, nie zalewają skórek, nie marszczą się i nie odpryskują – Master of Pastel musi znaleźć miejsce w Twojej kolekcji!

Wyświetlanie wszystkich 8 wyników

Active Filters: Clear Filters