Opis szkoleń

Zapraszamy na OFICJALNE SZKOLENIA INDIGO NAILS LAB. Jeśli pragniesz rozpocząć swoją przygodę ze stylizacją paznokci lub rzęs,albo chcesz podnieść swoje kwalifikacje to na pewno znajdziesz tu coś dla siebie. W naszej ofercie znajdują się zarówno szkolenia techniczne, szkolenia nail art, doszkolenia, różnego rodzaju warsztaty, a także szkolenia indywidualne. Szczegółowy grafik szkoleń znajduje się w zakładce “TERMINY SZKOLEŃ” bądź na naszym facebook’u .

MANICURE HYBRYDOWY

MANICURE HYBRYDOWY

Szkolenie to jest dla osób, które chcą rozpocząć przygodę ze stylizacją paznokci, zarówno profesjonalnie, jak i hobbystycznie. Jest to pierwszy krok, który przygotuje Cię do samodzielnej pracy. Podczas tego szkolenia nauczysz się jak prawidłowo wykonać manicure hybrydowy, tak by wykonanie zachwycało zarówno estetyką, jak i trwałością.

Manicure Frezarkowy & Bezcążkowy

MANICURE FREZARKOWY & BEZCĄŻKOWY

Szkolenie to jest dla osób, które pracują już frezarką, jednak chcą nauczyć się usuwania skórek bez używania narzędzi takich jak cążki czy nożyczki. Nauczysz się w jaki sposób zaaplikować kolor przy skórkach oraz jak uzyskać idealną „linię światła”.

MANICURE KOMBINOWANY

MANICURE KOMBINOWANY

Idealny manicure pod skórki. Jest to szkolenie na poziomie zaawansowanym.
Dla osób, które chcą poznać tajniki pracy frezarką.

MODERN MANICURE

MODERN MANICURE

MIX ZDOBIEŃ

MIX ZDOBIEŃ

Szkolenie z salonowych zdobień, które możemy zrobić na hybrydzie, żelu/akrylu. Uczymy się wszystkich podstawowych technik, które najczęściej wykorzystywane są w pracy z klientkami. Szybkie, efektowne i łatwe.

Hover Box Element

Hover Box Element

BASIC ALMOND & OVAL – METODA ŻELOWA

BASIC ALMOND & OVAL – METODA ŻELOWA

Szkolenie z przedłużania paznokci żelem na szablonie. Nauka kształtów: owal i migdał. Szkolenie przeznaczone jest dla osób początkujących oraz dla tych, którzy mają doświadczenie z żelem, ale nie odbyły szkolenia podstawowego. Każda kursantka otrzymuje profesjonalne materiały edukacyjne.

Hover Box Element

Hover Box Element

BASIC SQUARE – METODA ŻELOWA

BASIC SQUARE – METODA ŻELOWA

Szkolenie z przedłużania paznokci żelem na szablonie. Nauka kształtów: kwadrat. Szkolenie przeznaczone jest dla osób początkujących oraz dla tych, którzy mają doświadczenie z żelem, ale nie odbyły szkolenia podstawowego. Każda kursantka otrzymuje profesjonalne materiały edukacyjne.

BASIC OVAL & ALMOND & SQUARE – METODA ŻELOWA

BASIC OVAL & ALMOND & SQUARE – METODA ŻELOWA

Szkolenie z przedłużania paznokci żelem na szablonie. Nauka kształtów: owal, migdał i kwadrat. Szkolenie przeznaczone jest dla osób początkujących oraz dla tych, którzy mają doświadczenie z żelem, ale nie odbyły szkolenia podstawowego. Każda kursantka otrzymuje profesjonalne materiały edukacyjne