Opis szkoleń

Zapraszamy na OFICJALNE SZKOLENIA INDIGO NAILS LAB. Jeśli pragniesz rozpocząć swoją przygodę ze stylizacją paznokci lub rzęs,albo chcesz podnieść swoje kwalifikacje to na pewno znajdziesz tu coś dla siebie. W naszej ofercie znajdują się zarówno szkolenia techniczne, szkolenia nail art, doszkolenia, różnego rodzaju warsztaty, a także szkolenia indywidualne. Szczegółowy grafik szkoleń znajduje się w zakładce “TERMINY SZKOLEŃ” bądź na naszym facebook’u .

MANICURE HYBRYDOWY

MANICURE HYBRYDOWY

Szkolenie to jest dla osób, które chcą rozpocząć przygodę ze stylizacją paznokci, zarówno profesjonalnie, jak i hobbystycznie. Jest to pierwszy krok, który przygotuje Cię do samodzielnej pracy. Podczas tego szkolenia nauczysz się jak prawidłowo wykonać manicure hybrydowy, tak by wykonanie zachwycało zarówno estetyką, jak i trwałością.

Manicure Frezarkowy & Bezcążkowy

MANICURE FREZARKOWY & BEZCĄŻKOWY

Szkolenie to jest dla osób, które pracują już frezarką, jednak chcą nauczyć się usuwania skórek bez używania narzędzi takich jak cążki czy nożyczki. Nauczysz się w jaki sposób zaaplikować kolor przy skórkach oraz jak uzyskać idealną „linię światła”.

MANICURE KOMBINOWANY

MANICURE KOMBINOWANY

Najbardziej zaawansowane szkolenie Indigo z zakresu manicure hybrydowego. Skierowane jest do osób, które już wykonują manicure hybrydowy, znają podstawy higieny pracy i anatomii paznokcia oraz na co dzień pracują z frezarką.

MODERN MANICURE

MODERN MANICURE

Szkolenie z przedłużania hybrydami kierowane jest do osób, które wykonują już manicure hybrydowy i chcą poszerzyć wiedzę o możliwościach zastosowania produktów hybrydowych w przedłużaniu i naprawianiu złamań paznokci.

PODSTAWOWE PRZEDŁUŻANIE ŻELOWE

PODSTAWOWE PRZEDUŁAŻANIE ŻELOWE

Szkolenie podstawowe z zakresu stylizacji paznokci metodą żelową jest skierowane do osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę ze stylizacją paznokci i poznać tajniki przedłużania paznokci w kształtach: migdał, owal i kwadrat.

DOSZKOLENIE ŻELOWE - TECHNICZNE

DOSZKOLENIE ŻELOWE - TECHNICZNE

Doszkolenie techniczne z budowy paznokci metodą żelową jest skierowane do osób, które ukończyły podstawowy kurs przedłużania, jednak chcą one doszlifować swoje umiejętności do perfekcji i wyeliminować wszystkie błędy.

DOSZKOLENIE ŻELOWE – KWADRAT I INNE

DOSZKOLENIE ŻELOWE – KWADRAT I INNE

Doszkolenie to jest dla osób, które ukończyły już kurs przedłużania paznokci żelem w kształcie owalu i migdała, a następnie chcą poszerzyć swoją wiedzę o kolejny kształt salonowy.

SZKOLENIE PODSTAWOWE GELASTIC - AKRYLOŻEL

SZKOLENIE PODSTAWOWE GELASTIC - AKRYLOŻEL

Szkolenie podstawowe z zakresu stylizacji paznokci metodą akrylożelową jest dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę ze stylizacją paznokci i poznać najpopularniejsze kształty salonowe.

DOSZKOLENIE GELASTIC – AKRYLOŻEL

DOSZKOLENIE GELASTIC – AKRYLOŻEL

Doszkolenie techniczne z budowy paznokci metodą akrylożelową jest dla osób, które ukończyły podstawowy kurs przedłużania, jednak nadal chcą one doszlifować swoje umiejętności do perfekcji.

PODSTAWOWE SZKOLENIE ZE ZDOBIEŃ - NAIL ART BASIC

PODSTAWOWE SZKOLENIE ZE ZDOBIEŃ - NAIL ART BASIC

Szkolenie z Nail Artu to przepustka do niezwykłego świata kreacji, kapitalnych zdobień i aktualnych paznokciowych trendów. Otwórz się na możliwości, jakie daje zdobienie paznokci!

SZKOLENIE ZE ZDOBIEŃ – MIX MEDIA

SZKOLENIE ZE ZDOBIEŃ – MIX MEDIA

Jeśli znasz koło kolorów i podstawowe zasady wykonywania zdobień, lecz nadal szukasz inspiracji do wykonywania kolejnych wzorów, to szkolenie Mix Media jest właśnie dla Ciebie!

SZKOLENIE ZE ZDOBIEŃ – OMBRE DESIGN

SZKOLENIE ZE ZDOBIEŃ – OMBRE DESIGN

Jeśli znudziło Cię wykonywanie jednokolorowej hybrydy na dłoniach Klientek i pragniesz nauczyć się łączyć kolory w piękne tęcze czy pastelowe mgiełki, to szkolenie Ombre Design jest właśnie dla Ciebie!