Wystylizowane paznokcie nie zawsze muszą wyglądać spokojnie i delikatnie. Jeśli masz dość stonowanego manicure, masz ochotę zaszaleć i potrzebujesz akcentu, który podkreśli Twój temperament, wypróbuj efekt holo Indigo.

Czym jest efekt holo na paznokciach?

Efekt holo to iskrzący się milionem drobinek pyłek do zdobień paznokci, który daje trójwymiarowy, holograficzny obraz we wszystkich kolorach tęczy. Co ciekawe, w zależności od rodzaju i kąta padania światła mieniąca się tafla za każdym razem wygląda nieco inaczej. Efekt holo na paznokciach pokochały kobiety na całym świecie. Jest on jedną z ulubionych form zdobień wykonywanych przez profesjonalne stylistki paznokci w salonach i osoby początkujące – w domowym zaciszu. Indigo efekt holo to aż 12 kolorów łatwego w aplikacji pyłku do zdobień, do wykorzystania w manicure hybrydowym, żelowym i akrylowym. Wystarczy wetrzeć pyłek w warstwę lepką, usunąć nadmiar pędzelkiem, pokryć płytkę paznokciową topem np. Wet Look i utwardzić w lampie, by cieszyć się hipnotyzującą stylizacją.

Kiedy potrzebujesz stylizacyjnego pewniaka

Jeśli paznokcie mają wyglądać cudownie i stylizacja ma być udana, nie kupuj efektu holo wątpliwego pochodzenia. Postaw na sprawdzoną markę. Indigo to polski producent artykułów do stylizacji paznokci, znany nie tylko na rodzimym rynku, ale doceniany także poza jego granicami. Efekt holo od Indigo zawsze się udaje. Wysoka jakość, łatwość stosowania, olśniewające stylizacyjne rezultaty – poznaj każdy z dostępnych kolorów pyłków holo dostępny w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy!

Wyświetlanie 1–12 z 14 wyników

Active Filters: Clear Filters