Ślubny manicure – przysłowiowa kropka nad „i” z kolekcją Wedding Indigo

Przychodzi taki dzień w życiu kobiety, że marzymy i dążymy do tego, by pod każdym względem był doskonały. Ślub (bo o nim mowa) to niezwykła ceremonia, w której wszystkie oczy skierowane są na Pannę Młodą. Świetna kreacja, idealna fryzura, boski makijaż. Nie ma mowy o tym, by coś nawet tak z pozoru mało istotnego jak stylizacja paznokci zepsuło nam ten szczególny moment. Z pozoru, bo ślubny manicure to przysłowiowa kropka nad “i”. Jego dobór ma ogromne znaczenie. Nie może odwracać uwagi od sukni, makijażu i biżuterii, ale dobrze z nimi współgrać. By ułatwić stylistom i klientkom wybór ślubnego looku paznokci, marka Indigo stworzyła Wedding Collection – kolekcję lakierów hybrydowych, która daje możliwość zaprezentowania niezliczonej ilości ślubnych kompozycji.

Idealny ślubny (i nie tylko) manicure – postaw na subtelne kolory i niebanalne zdobienia

Wedding Indigo bazuje na delikatnych, jasnych odcieniach nude, bieli, pastelowych i pudrowych różach. Co nie znaczy, że ślubne stylizacje paznokci mają być nudne. Babyboomer, french, ombre to tylko niektóre pomysły na ożywienie formy. Doskonale w weddingowych stylizacjach prezentują się pyłki do zdobień, kryształki Swarovskiego, kwiatowe czy koronkowe wzory. Indigo kolekcja ślubna to 12 niezwykłych kolorów lakierów, ale także zestaw ślubny Set Wedding, w którym znajdziesz wszystkie potrzebne produkty do stylizacji paznokci: lakiery hybrydowe, ozdoby, dodatki.

Bądź przygotowana na to, że do Twojego salonu zawita przyszła panna młoda. Pokaż, że jej „wielki dzień” jest ważny także dla Ciebie. Z produktami z kolekcji Indigo Wedding jest to o wiele łatwiejsze. Subtelny manicure to nie tylko idealna stylizacja ślubna, uwielbia go wiele kobiet. Warto mieć Wedding Collection na półce.

Wyświetlanie 1–12 z 13 wyników

Active Filters: Clear Filters