Top i baza – sposób na trwały manicure

Topy i bazy hybrydowe to fundament manicure hybrydowego, który zyskał szerokie grono zwolenniczek, ze względu na trwałość i niezawodność. Nasz sklep wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów proponując topy i bazy hybrydowe marki Indigo.

Zacznij i zakończ manicure z produktami marki Indigo

Piękny i naturalny manicure? Zapewnisz go sobie z produktami od Indigo. Stosując nasze bazy hybrydowe zyskasz lepszą trwałość i przyczepność. W odpowiedzi na szerokie oczekiwania konsumentów oferujemy bazy dla paznokci z wymagającą płytką, o delikatnej samopoziomującej konsystencji. Oprócz tego posiadamy także bazy wielozadaniowe, które można wykorzystać klasycznie lub jako produkt 3w1 czyli bazę, kolor i top jednocześnie. Whitemin Base będzie idealna jako „podkład” do neonów i pasteli, a Effect Base ułatwi nakładanie aplikacji z efektem syrenki lub wzorów z wykorzystaniem pyłków. Jest w czym wybierać! To, co je łączy to formuła, którą z powodzeniem możemy stosować do słabych i zniszczonych paznokci, ponieważ ich delikatna formuła jest bezpieczna dla paznokci, chroni płytkę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi i urazami mechanicznymi. Dzięki nim paznokcie nie będą się rozdwajać, a sam manicure bez odprysków będzie cieszyć oko przez kilka tygodni.

Manicure zawsze należy zakończyć topem do hybryd. Na pomalowaną i utwardzoną uprzednio płytkę paznokcia bazą i lakierem, rozprowadzamy wybrany top (wystarczy jedna warstwa) i utwardzamy w lampie od 30 do 120 sekund. Topy od marki Indigo to zazwyczaj lekkie i przezroczyste konsystencje, które doskonale utrwalają lakier oraz stanowią ostatnią, wierzchnią warstwę manicure. To dzięki nim osiągniesz odpowiednie wykończenie – Twoje paznokcie mogą być błyszczące lub matowe. Starannie dobrany top pozwoli Ci cieszyć się perfekcyjnym manicure, który z łatwością wykonasz także samodzielnie.

Wyświetlanie 1–12 z 31 wyników

Active Filters: Clear Filters