Piękne paznokcie będące ozdobą Twoich dłoni to efekt pracy profesjonalnej stylistki. Ale by uzyskać taki rezultat, sam profesjonalizm manicurzystki nie wystarczy. Dobrej jakości produkty do stylizacji oraz urządzenia ułatwiające wykonywanie zabiegów upiększających na paznokciach to podstawa pracy każdej stylistki. Niezbędny sprzęt to oczywiście lampy do utrwalania stylizacji.

Jaka lampa do utrwalania stylizacji paznokci jest najlepsza?

Lampa do paznokci, która wykona swoje zadanie w jak najkrótszym czasie, bezproblemowo i sprawnie zapewniając komfort zarówno stylistce jak i klientce. Taka, której moc gwarantuje utwardzenie każdego z produktów użytych do stylizacji. Dobry wyborem będzie lampa MULTILED Lamp Box Indigo, której praca oparta jest na nowoczesnej technologii DUAL LED.

Emitująca białe światło lampa LED do paznokci idealnie sprawdza się w utrwalaniu zarówno produktów żelowych jak i lakierów hybrydowych zapewniając trwałość stylizacji. Podobnie jak w lampach UV jej moc nie może być niższa niż 36W. Lampa Indigo MULTILED to urządzenie wyposażone w czujnik ruchu, który uruchamia się po umieszczeniu dłoni w lampie. Miejsce określające położenie dłoni i dwustronny wyświetlacz widoczny dla klienta ułatwiają kontrolowanie procesu utwardzania i zapewniają komfort obu stronom. Niewątpliwą zaletą lampy LED do paznokci – MULTILED Indigo jest przycisk SOFT, który stopniowo zwiększa moc urządzenia co jest istotne przy utrwalaniu żeli budujących.

Wyświetlanie wszystkich 2 wyników

Active Filters: Clear Filters