DOSZKOLENIE ŻELOWE – TECHNICZNE

DOSZKOLENIE ŻELOWE

Doszkolenie techniczne z budowy paznokci metodą żelową przeznaczone jest dla osób, które ukończyły podstawowy kurs przedłużania paznokci żelem jednak w pracy nadal chcą one doszlifować swoje umiejętności do perfekcji bądź pojawiają się u nich pojedyncze problemy w trakcie wykonywania stylizacji.

Na początku doszkolenia Instruktor Indigo wspólnie z kursantkami ustali zakres zagadnień, które będą poruszone oraz omówi wstępnie rozwiązanie wszelkich problemów stylizacyjnych. W dalszej części doszkolenia zostaną zaprezentowane rozwiązania w formie praktycznej, a pozostały czas doszkolenia kursantki poświęcą na ćwiczenia praktyczne pod okiem Instruktora.
Zakres doszkolenia nie jest ściśle określony, gdyż zostaje dopasowany do potrzeb rozwiązania poszczególnych problemów całej grupy kursantek. Na doszkoleniu poznasz techniki poprawnego przygotowania płytki, aplikacji szablonów, aplikacji produktów czy też poprawnego piłowania i pracy z frezarką.
Szkolenie zakończone jest wydaniem Międzynarodowego Certyfikatu Indigo Gel Additional Course.

Zakres szkolenia:

  • omówienie problemów kursantek związanych ze stylizacją paznokci metodą żelową,
  • zaprezentowanie przez instruktora rozwiązań problemów w formie wykładu,
    rysunków i schematów,
  • prezentacja poprawnego wykonania paznokci przez instruktora,
  • ćwiczenia praktyczne kursantek, w tym: zastosowanie frezarki przy przygotowaniu i opracowywaniu paznokci, poprawne podkładanie, przycinanie szablonu względem naturalnego paznokcia, poprawna aplikacja produktów, poprawne piłowanie.

Czas trwania: 1 dzień – 5 godzin

Cena: grupowe – 700 zł / indywidualne – 1400 zł

Grupa Max: 4 osoby