Czas na manicure! Zanim zaczniesz zmieniać swoje paznokcie w prawdziwe dzieło sztuki, koniecznie wybierz produkty, które odmienią znacząco efekt końcowy i wpłyną na trwałość lakieru. Postaw na top do paznokci oraz bazę, aby paznokcie stały się jeszcze piękniejsze i to na zdecydowanie dłużej. Zastanów się, jaki efekt chcesz uzyskać – matowy, a może jednak bardziej interesuje Cię błyszczące wykończenie? Dopasuj wtedy taki top do paznokci, jakiego akurat potrzebujesz.

Baza do paznokci = idealny manicure

Kiedy zależy Ci na tym, aby Twój manicure wyglądał bajecznie, użyj dobrej bazy do paznokci. To ona sprawi, że płytka paznokcia stanie się idealnie przygotowana pod wybrany lakier. Bardzo ważne jest to, żeby nie pomijać aplikowania bazy do paznokci, bo to właśnie ona znacząco wpływa na to, jak długo lakier będzie utrzymywał się na płytce paznokcia. Zatem w prosty sposób możesz już teraz przedłużyć ten czas.

Top i baza do paznokci – oszczędź czas!

Znakomitym wyborem będzie top i baza do paznokci w jednym produkcie. Takie rozwiązanie sprawi, że znacznie zaoszczędzisz swój czas podczas manicure. Nie zapomnij też o tym, że zamiast kupować 2 produkty, wystarczy Ci tylko jeden, co pozwoli też zaoszczędzić pieniądze. Nasze bazy i topy to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie najwyższą jakość w cenie, która jest dostępna dla każdego. Już nie musisz obawiać się, że lakier zejdzie po jednym czy dwóch dniach od wykonania manicure.

W naszej ofercie znajdziesz także bazy i topy hybrydowe.

Wyświetlanie wszystkich 4 wyników

Active Filters: Clear Filters