Jeśli natura poskąpiła Ci wyrazistych pięknych i długich rzęs, nie patrz z zazdrością na właścicielki efektownych wachlarzy. Być może to nie natura, ale efekt zabiegu kosmetycznego, na który i Ty możesz się zdecydować. Rzęsy objętościowe to sposób na to, by stać się posiadaczką długich i gęstych rzęs bez przerysowanego sztucznego efektu.

Rzęsy objętościowe co to takiego?

Rzęsy objętościowe to metoda na zagęszczenie i przedłużenie rzadkich, jasnych i krótkich rzęs naturalnych. Polega na doklejeniu do rzęs naturalnych 1-2-3 włosków sztucznych, które sprawiają, że rzęsy stają się wyraziste, a spojrzenie nabiera głębi. Najbardziej naturalny efekt dają rzęsy objętościowe doklejone metodą 2D, czyli do jednej naturalnej rzęsy przyklejamy jedną sztuczną. Bardziej spektakularne rezultaty daje metoda 3D, 4D i 5D. Wybór metody zależy od efektu jakiego oczekuje klientka. Zaletą rzęs objętościowych jest to, że nie obciążają naturalnych i nie wpływają negatywnie na ich kondycję. Do zagęszczania i przedłużania rzęs metodą objętościową używa się bardzo lekkich materiałów.

Jakie rzęsy objętościowe wybrać?

Rzęsy objętościowe czarne i brązowe Posh Lashes to najlepszy produkt na rynku. Dostępne w różnych długościach, grubościach i skrętach, pozwalają na tworzenie stylizacji odpowiednich do różnych typów urody, okazji i oczekiwań. Jeśli poszukujesz najlepszej jakości rzęs objętościowych postaw na Posh Lashes, które zakupisz w naszym sklepie internetowym.

Wyświetlanie 1–12 z 29 wyników

Active Filters: Clear Filters